Zarząd
Przewodniczący - Adam Wesołowski
Wiceprzewodniczący - Ryszard Kroczek, Marian Mazanek
Sekretarz - Henryk Kania
Zespół Koordynacyjny d.s. przeds. kom. Tramwajowej - Ryszard Kroczek
R - 1 Będzin - Przewodniczący - Daniel Zawadzki, Wiceprzewodniczący - Przemysław Bijak, Sekretarz - Tomasz Sonik, Skarbnik - Robert Buski.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Seweryn Krupa, Wiceprzewodniczący - Tomasz Wtorek, Sekretarz - Dawid Górny.
R - 2 Katowice - Przewodniczący Andrzej Gajda, Wiceprzewodnicząca - Agnieszka Ciszek, Wiceprzewodniczacy - Andrzej Przybyszewski, Sekretarz - Andrzej Tatko, - Członek Zarządu - Anna Kużajska
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczacy - Sylwester Brzeziński, Wiceprzewodniczący - Sebastian Pustuł, Sekretarz - Daniel Gruca.
R - 3 Bytom - Przewodniczący Krzysztof Kokot , Wiceprzewodnicząca - Renata Katryniok, Sekretarz - Andrzej Just, Członek Zarzadu - Piotr Burek, Agnieszka Nowok,Bogdan Hawranek.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Ireneusz Jaguś, Wiceprzewodniczący - Krzysztof Obiezierski, Sekretarz - Dorota Abram.
R - 4 Gliwice - Przewodniczący Piotr Szydło, Wiceprzewodniczący - Przemysław Piotrowski, Sekretarz - Grażyna Andrzejak, Skarbnik - Paweł Szydło, Członek Zarządu - Piotr Heinze, Członek Zarządu - Henryk Konieczny, Członek Zarządu - Grzegorz Krawczyk.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Andrzej Cieśla, Wiceprzewodniczący - Dorota Ofiara, Sekretarz - Jolanta Janus.
ZUR Chorzów - Przewodniczący - Marian Wieczorek, Wiceprzewodniczący - Krystian Czech, Sekretarz - Andrzej Staier, Członek Zarzadu - Piotr Błachaniec.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Jan Piasecki, Wiceprzewodniczący - Krystian Olszówka, Sekretarz - Gustaw Bartyzel, Członek Komisji Rewizyjnej - Krzysztof Nalepa.
Zespół Koordynacyjny d.s. przeds. kom. Miejskiej - Autobusowej - Marian Maz anek
MZK Jastrzębie-Zdrój - Przewodnicząca: Izabela Spek, - Zarząd - Izabela Spek, Sebastian Herej, Władysław Moszyński
Komisja Rewizyjna - Janusz Abramczyk, Przemysław Tylec, Krystian Wala.
PKM Jaworzno - Przewodniczący- Mirosław Ganobis, Wiceprzewodniczący - Wojciech Goldammer, Wiceprzewodniczacy - Mariusz Świerczyński, Sekretarz - Katarzyna Mąka, Członek Zarządu - Magdalena Madeja, Członek Zarządu - Marek Kmak.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczacy - Andrzej Knapik, Wiceprzewodniczący - Krzysztof Biel, Sekretarz - Jadwiga Radomska.
PKM Katowice - Przewodniczący - Krzysztof Zazuwiak, Wiceprzewodniczący - Bogusz Bednarowicz, Skretarz - Mirosława Gawron, Członek Zarzadu - Dariusz Tygielski, Członek Zarzadu - Krzysztof Weidemann, Członek Zarzadu - Henryk Kania, Członek Zarzadu - Krzysztof Łyczak, Członek Zarzadu - Dariusz Hawryluk, Członek Zarzadu - Sebastian Mikołajczak.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Marian Mazanek, Wiceprzewodniczący - Tomasz Sebastian, Sekretarz - Zdzisław Ejdys.
PST,, Transgór" Rybnik -Przewodnicząca - Marzena Szulik, Wiceprzewodnicząca - Monika Kwiatkowska, Sekretarz - Eligiusz Jakubiak, Członek Zarządu - Paweł Śladowski.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Krzysztof Kuźnik, Wiceprzewodniczący - Jacek Holona.
PKM Świerklaniec - Przewodniczący - Krzysztof Oleś, Wiceprzewodniczący - Kazimierz Adamiec, Wiceprzewodnicząca - Joanna Muniak, Sekretarz - Bogdan Skorobohaty, Skarbnik - Arkadiusz Badura, Członek Zarządu - Robert Kotalczyk.
Komisja Rewizyjna/ Przewodnicząca - Agnieszka Chomiak, Wiceprzewodniczący - Leszek Golik, Sekretarz - Izabela Cackowska, Członek Komisji Rewizyjnej - Agnieszka Boroń.
PKM Tychy - Przewodniczący - Aleksander Wysocki, Wiceprzewodniczący - Łukasz Rozmus, Sekretarz - Anna-Glos Świerczyna, Skarbnik - Artur Kocurek, Członek Zarządu - Łukasz Szczyrba.
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Adam Pogorzelski, Wiceprzewodniczący - Monika Siekiera, Sekretarz - Jolanta Grabiec.
ZKM Zawiercie - Przewodniczący - Adam Kulczykowski, Wiceprzewodniczący - Tomasz Kędziora, Sekretarz - Krystian Dwórski
Komisja Rewizyjna/ Przewodniczący - Bogusław Szczerbiński, Wiceprzewodniczący - Władysław Długosz.
TLT Tychy - Przewodniczący: Marek Filipski, Wiceprzewodnicząca - Helena Krukowska, Sekretarz - Ireneusz Dindas.
Komisja Rewizyjna TLT Tychy: Przewodniczący Mirosław Filipiuk, Wiceprzewodnicząca - Leokadia Nowak, Sekretarz - Bogusław Wieczorek.